Matkareitti B

 

Kuljetuksen lähtöaika riippuu laivan lähtöaikataulusta. Tarvittaessa voit varmistaa bussin lähtöajan soittamalla meille 06 5212 200.

Kuljetuksen hinta riippuu kuljetuksen pituudesta:

punainen 25 € / suunta
sininen 23 € / suunta
vihreä 18 € / suunta
oranssi 15 € / suunta

B-reitti / Reitti 1

LAIVAN LÄHTÖAIKA KLO 13.30  
   
Kauhava / MH 05:40
   
Lapua / Shell ( Valtatie 19 ) 06:00
   
Seinäjoki / Matkakeskus 06:30
Ilmajoki / MH 06:50
Koskenkorva /Shell 06:55
Kurikka / tori 07:05
Jalasjärvi / ABC 07:30
Orivesi / Neste 09:05

B-reitti / Reitti 2

 
LAIVAN LÄHTÖAIKA KLO 13.30   
   
Soini / MatkaPEURA 04:45
Karstula / MH 05:25
Saarijärvi / MH 05:50
Äänekoski / MH 06:15
Suolahti / MH 06:25
Hirvaskangas / ABC 06:40
Tikkakoski / ABC 06:55
Jyväskylä / vanha tilausajolaituri 07:15
Muurame / Shell  07:30 
Korpilahti / MH 07:45
   
Jämsänkoski / Neste 08:05
Jämsä / Shell 08:20
Orivesi / Neste 09:05
Tampere / MH 09:40
Hämeenlinna / MH 10:45
   
Helsinki / satama 12:15