Matkareitti A

Kuljetuksen lähtöaika riippuu laivan lähtöaikataulusta. Tarvittaessa voit varmistaa bussin lähtöajan soittamalla meille 06 5212 200.

Kuljetuksen hinta riippuu kuljetuksen pituudesta:
punainen 25 € / suunta
sininen 23 € / suunta
vihreä 18 € / suunta
oranssi 15 € / suunta

A-Reitti / Reitti 1

LAIVAN LÄHTÖAIKA KLO 13.30
 
    
Kauhava / MH 05:15
   
Lapua / Shell (Valtatie 19) 05:30
   
Seinäjoki / Matkakeskus 05:50
Mäyry / Neste 06:30
Alavus / MH 06:50
Töysä / ent. Neste 07:05
Ähtäri / MH 07:20
Keuruu / ABC 08:05
Mänttä / Mustalahti risteys 08:25
   

A-Reitti / Reitti 2

 
LAIVAN LÄHTÖAIKA KLO 13.30      
   
   
Soini / MatkaPEURA 04:45
Karstula / MH 05:25
Saarijärvi / MH 05:50
Äänekoski / MH 06:15
Suolahti / MH 06:25
Hirvaskangas / ABC 06:40
Tikkakoski / ABC 06:55
Jyväskylä / vanha tilausajolaituri 07:15
Muurame / Shell 07:30
Korpilahti / MH 07:45
   
Jämsänkoski / Neste 08:05
Jämsä / Shell 08:20
Orivesi / Neste 09:05
Tampere / MH 10:05
Hämeenlinna / MH 11:05
   
Helsinki / satama 12:15